KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16165275
*
nr 1616 5275
Oljemålning
Holger Gardelius (1908-1972), "Nature morte II", 1950-tal. Signerad. Olja på pannå, 44x55 cm, yttermått inklusive ram: 48x59 cm
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 april 2024
kl 20:31:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/4 08:22:53
1
500 kr
29/4 20:20:51
2
600 kr
29/4 20:25:53
3
Vinnande bud
29/4 20:26:49
2
800 kr
29/4 20:26:49
3
(budbetjänt)
29/4 20:29:23
3
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: holger gardelius olja olja på pannå oljemålning oljemålningar
-
7295 Olja på papper
5 st, Järnvägsnostalgi, 100x62, oramade lösa blad
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 18:32
-
7349 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 20:15
-
7011 Oljemålning
1800-tal. Signerad L Cesson. Olja på duk, 40x33 cm..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 19:52
-
7205 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. "Korg med rosor"..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 19:29
-
7236 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. Duvor. Signerad...//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 19:40
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 20:55
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1616 5275
Oljemålning
Holger Gardelius (1908-1972), "Nature morte II", 1950-tal. Signerad. Olja på pannå, 44x55 cm, yttermått inklusive ram: 48x59 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 april 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/4 08:22:53 | 1 | 500 kr |
29/4 20:20:51 | 2 | 600 kr |
29/4 20:25:53 | 3 | Vinnande bud |
29/4 20:26:49 | 2 | 800 kr |
29/4 20:26:49 | 3 | (budbetjänt) |
29/4 20:29:23 | 3 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: holger gardelius olja olja på pannå oljemålning oljemålningar
-
7295 Olja på papper
5 st, Järnvägsnostalgi, 100x62, oramade lösa blad
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 18:32 -
7349 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 20:15 -
7011 Oljemålning
1800-tal. Signerad L Cesson. Olja på duk, 40x33 cm..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 19:52
-
7205 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. "Korg med rosor"..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 19:29 -
7236 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. Duvor. Signerad...//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 19:40 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 20:55